Doğallığın içilebilir hali!

KARADUT İÇECEĞİ

Bir gün kıraç topraklar ve vahşi bitkiler arasında beklenmeyen bir şey gerçekleşti... Narin ve otantik yapısıyla ortamın vahşiliğini kıran ve bereketini arttıran bir meyve dünyaya geldi.

İnsanların ilk bakışta böğürtlen sandığı bu meyvenin görüntüsü aynı olsa da tadı çok daha farklıydı. İçinde taşıdığı bir çok vitaminle aslında o kırılgan ve narin yapısının altında yatan gücü çıkardı ortaya.

Ve karadut bir şehir efsanesi olmaktan çıkıp, artık insanların sofrasında ki yerini almaya başladı. Bu keşfi gerçekleştiren ve insanların sofrasına en sağlıklı şekilde taşıyanlardan biri de biz olduk!

Önce suyundan yararlanalım dedik ve ortaya karadut içeceği çıktı, sonraları ise posasının da bu işe bir katkısı olması gerekir diye düşündük ve onu kahvaltıların baş tacı haline getirdik.

Vitaminlerin içinde özgürce dolaşabileceği ve ömürlerini uzatan, doğal şişeleme yöntemlerinden bahsetmeye gerek bile yok.

Fakat üzgünüz ki sizlere uzun raf ömrü hakkında bir garanti veremeyeceğiz çünkü ürünlerimizin içinde meyvenin dayanıklılığını o kadar uzun süre arttıracak hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

TARİHİ YUDUMLA

BİZE ULAŞIN

(0232) 472 25 49

Üretim: Musabey Mh., Çavuş Yolu Sk.
No: 3/1A Menemen 35660 Izmir

Merkez: Kestelli Cad. No:2
Kemeraltı / İZMİR

info@tarihiyudumla.com

HARİTAYI GÖRÜNTÜLE
HARİTAYI KAPAT